KUBA NA MOTOCYKLU HARLEY DAVIDSON

Zažijete 10-ti denní exkurze v unikátním stylu - na motocyklech "Harley Davidson".

Poznáte ty nejslavnější a nejzajímavější památky jak staré, tak moderní Havany, bude čas také na odpočinek na plážích Varadera a kromě těchto lokalit navštívíte také Cienfuegos či Trinidad. Zájezd zahrnuje mnoho exkurzí, ubytování v hotelech se stravou a návštěvu několika lokálních restaurací.

Níže naleznete program zájezdu (v termín konání se může program mírně lišit)

Cena za sobu:

1 osoba na motocyklu a dvoulůžkový pokoj: 85.000 Kč

2 osoby na motocyklu a dvoulůžkový pokoj: 55.000 Kč

1 osoba na motocyklu a jednolůžkový pokoj: 90.000 Kč

Pro konání exkurze je potřeba, aby byl dodržen minimální počet 5 půjčených motocyklů. Budeme Vás informovat v času provedení rezervace.

Pro zapůjčení motocyklu je nutné uhradit vratnou kauci 1000 USD.

Doba trvání: 6 hod.
Dny v týdnu: Každý den
Časy konání:
Cena dospělý: 2 619 € / 2 619 $

Program výletu

  • 1. Den - příjezd do "Havany", transfer klimatizovaným autobusem do 4* hotelu v Havaně. Přivítací večeře v hotelu s polopenzí.
  • 2. Den - City tour Havanou na motocyklu Harley Davidson, oběd a večeře v lokální restauraci.
  • 3. Den - odjezd z hotelu v Havaně do Viňales. Oběd v restauraci "Palenque de los Cimarrones", ubytování ve 3* hotelu či privátních domech s polopenzí (Pinar del Rio)
  • 4 . Den - odjezd z "Pinar del Rio" do "Ciénaga de Zapata". Oběd v restauraci "La Boca de Guama", kde je možné navštívit i farmu krokodýlů. Po obědě se pokračuje do "Cienfuegos" a návštěva muzea "Playa Giron". Ubytování ve 3* hotelu s polopenzí.
  • 5. Den - v ranních hodinách odjezd z města "Cienfuegos" na návštěvu delfínů, následuje oběd v restauraci "Club Cienfuegos". Ubytování ve 3* hotelu v "Trinidadu" s all inclusive či v privátních domech.
  • 6. Den - Volný den v "Trinidadu" s ubytování ve 3* hotelu s all inclusive či v privátních domech.
  • 7. Den - Odjezd z "Trinidadu" na "Varadero" přes město "Sancti Spiritus" do "Santa Clara", kde následuje návštěva námestí "Ernesto Che Guevara", oběd v lokální restauraci. Ubytování v 4* hotelu na Varaderu s all inclusive.
  • 8. Den - Volný den na "Varaderu", ubytování v 4* hotelu na Varaderu s all inclusive a relax na pláži.
  • 9. Den - Návrat do "Havany" ve večerních hodinách a rozlučková oslava s večeří v lokální restauraci. Ubytování v 4* hotelu se snídaní.
  • 10. Den - Transfer na letiště v Havaně
Poptávka
KUBA NA MOTOCYKLU HARLEY DAVIDSON

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NEWSLETTERU